דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

אייל שוחט, מנכ"ל סודהסטרים, כפיר סוויסה, סמנכ"ל תפעול גלובלי בחברה וניר רכב, מנהל מערכות המידע, התארחו ביום ראשון, 26.1.2020, במועצה. את פניהם קיבלו ניר זמיר, ראש המועצה, פלג ניאגו, מנכ"ל המועצה, דרור קראווני, מנכ"ל החברה הכלכלית, נטע-לי אביטל, גזברית המועצה ואודי נתן, רכז התיירות של המועצה.

הפגישה החלה במשרדי המועצה ובה הציג ניר את המועצה בפני האורחים. ניר הציג את חזון המועצה, הנתונים הדמוגרפיים והחברתיים שלה, אזורי התעסוקה הקיימים ואלו שבתהליכי תכנון ובנייה, שיתופי הפעולה הרבים, ההשתלבות במרחב כמו גם האתגרים וההזדמנויות העומדים בפני המועצה.

ניר זמיר: "כמות כזו של פרוייקטים ושותפויות היא יוצאת דופן לכל רשות ובטח שלמועצה אזורית ואפשר להפליג למקומות רבים נוספים. החזון שלי הוא שצריך לשלב כוחות, מגזרים שונים, למען הנגב, לחבר בין רשויות אבל גם בין הרשויות לעסקים, לאקדמיה, ליזמויות. אתם הוכחתם שאפשר לשלב בין יהודים לבדואים ולהוריד את האבטלה ברהט ואני רוצה את השותפות איתכם. ביחד נוכל להוביל את האזור כולו לעתיד טוב יותר".

אייל שוחט: "יש במועצה האזורית בני שמעון חזון משמעותי שמתחבר לחזון שלנו, מעורבות בקהילה בה אנחנו חיים וזאת בנוסף שעשייה רבה ומרשימה".

בהמשך, נפגשו אנשי סודה סטרים בבית הספר עם אלי פרץ, מנהל בית הספר "מבואות הנגב" וסיירו איתו בבית הספר ולאחר מכן פגשו את מתן יופה, מנכ"ל עמותת "כוכבי המדבר" וסיירו בבית הספר של העמותה במרכז ג'ו אלון.