מוקד המועצה: 08-6257900

נבחרת הבנים של מבואות הנגב זכתה באליפות המדינה לשנת תשע"ו לאחר שניצחה את בית הספר "אלון" מכפר סבא במשחק הגמר בתוצאה 3-1.

כ-80 קבוצות החלו את ליגת הכדורעף לכיתות ז'-ח' תלמידים תשע"ו במחוזות השונים בכל רחבי הארץ, ממטה אשר, עכו ובית ג'אן שבצפון ועד מצפה רמון שבדרום. בסוף נותרה רק אחת, אלופה אחת!!! שמגיעה ממבואות הנגב. חבורה של ילדים/נערים שניצחו בזכות התמדה, אימונים קשים והרבה אמונה, את כל אריות הכדורעף בארץ.

לאורך השנה לא הפסידה קבוצת מבואות הנגב, תחת שרביטו של המאמן תמיר בן עזרא, ולו משחק אחד, ובסך ובסך הכל הפסידה הקבוצה שלוש מערכות בלבד. בגמר האזורי ניצחנו את שכננו ממערב, ביה"ס נופי הבשור מהמועצה האזורית "אשכול".

למשחק הגמר עלתה קבוצת מבואות הנגב אחרי שניצחה קבוצות ממטה אשר (קבוצת הבוגרים שלהם אלופי המדינה) ותל מונד בשמינית הגמר, קבוצה מעין החורש ברבע הגמר, וקבוצה מקרית אתא בחצי הגמר.

"בשלב זה היינו מאוד מרוצים אחת משתי הקבוצות הטובות בארץ. הישג יוצא דופן לכל דבר" מספר יוסי טוביאנה, מנהל מחלקת התרבות והספורט במועצה, "אבל לתמיר ולשחקנים זה לא הספיק. הם הקדישו כל דקה פנויה לאימונים ותרגולים נוספים והגיעו למשחק הגמר חדורי מוטיבציה ובשיא יכולתם. מחלקת הספורט במועצה גאה על ההישג ועל הדרך ומוקירה את הילדים והמאמן על ההשקעה. בדיעבד זה יישמע לא אמיתי" ממשיך טוביאנה, "אבל גם אם היינו מפסידים בגמר היינו גאים בהם מכיוון שהקבוצה, על כל מרכיביה, עשתה את כל המאמצים וההכנות ואלו הדברים החשובים והקובעים. אם בסוף מקבלים גם בונוס בזכות זכייה בגביע מה טוב. אנו מאחלים לשחקנים ולהורים המשך חוויות הצלחה ומצוינות".

בהמשך להצלחה באליפות הארצית, ראוי לציין שקבוצות הבנות בכיתות ט' ובכיתות, ז'-ח הגיעו למשחקי הגמר המחוזיים והתמודדו בהצלחה. קבוצת הבנים בכיתות ט', הכוללים גם ארבעה תלמידי כיתות ח', הגיעה לחצי הגמר והיא בין ארבעת הקבוצות הראשונות בארץ, וקבוצת הבנות י'-יב' עלתה לליגת על.

 

 

2נבחרת בנים ז-ח מבואות הנגב1 אליפות ז-ח בנים אליפות ז-ח בנים2 אליפות ז-ח בנים3 נבחרת בנים ז-ח מבואות הנגב נבחרת בנים ז-ח מבואות הנגב1 נבחרת בנים ז-ח מבואות הנגב2 1אליפות ז-ח בנים 1בנים ז-ח מבואות הנגב1