דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

אירוע פתיחת השנה של מועדון העסקים של המועצה, BZB, התקיים ביום רביעי, 22.1.2020 באולם להב. לאירוע הגיעו יזמים ובעלי עסקים קטנים לשמוע, להתרשם ולהירשם. את הבוקר פתח ניר זמיר, ראש המועצה ולאחריו שמעו המשתתפים הרצאות קצרות מ-4 יזמים ובעלי עסקים החברים במועדון העסקים.

את מועדון העסקים BZB הקימה ומפעילה חדוה גבריאל, מנהלת תחום היזמות במועצה והפעילות מתקיימת בשיתוף פעולה עם "מעברים נגב צפוני", החברה הכלכלית של המועצה "בני שמעון ייזום ופיתוח" ומרכז הצעירים.

"למועצה חשוב לקדם את העסקים בתחומה ולקדם כלכלה מקומית של מוצרים ושירותים" אמר ניר. "אחד האתגרים העומדים בפנינו השנה הוא להתחיל לפעול להקמת מרכזים מוסדרים ביישובים לפעילות העסקים ביישובים. המינהל פועל כנגד העסקים הלא מוסדרים ואם לא נפעל, העסקים לא יוכלו להמשיך בפעילותם והתחלנו בפיילוט בשני יישובים. השנה גם נקים את בית היזמים ומרכז הצעירים שיפעלו באותו המקום בקמפוס "מבואות הנגב" שהופך להיות מרכז מועצתי שמשרת את כלל התושבים".

ענבל גרנסיה, מעצבת חללים מסחריים ממשמר הנגב: "המועדון סיפק לי נטוורקינג חם ותומך וכלכלה מקומית אמיתית. זכירתי להכיר בעלי עסקים מיישובים סמוכים וליצור שיתופי פעולה עם חברי המועדון ולהגיע לפרוייקטים והזדמנויות. אני שמחה וגאה להיות חלק מהדבר הזה".

ליעד דרור, יועצת שינה ומדריכת הורים ממשמר הנגב: "ב-2017, לאחר שנה בה פעלתי לבד, הצטרפתי למועדון הג'וניור ושם רכשתי את כל הכלים לפתיחת העסק. שנה לאחר מכן הצטרפתי למועדון ומאז למעשה התחיל העסק שלי לעבוד. ממליצה בחום לכולם להצטרף למועדון. מקום חם, מחבק, מפרגן המייצר כלכלה מקומית.

חגית טולדנו, מאמנת לאורח חיים בריא מגבעות בר: "כשהצטרפתי למועדון אמרתי לעצמי איך יכולתי בלעדיו? כשלמדתי בקורסים של המועדון אמרתי לעצמי איך הייתי אמורה לדעת את זה? המועדון מנגיש מידע וידע. הוא חממה אמיתית. הוא המרחב הקסום לבעלי עסקים.

שרון שכטר, העוסק במתן הרצאות פיננסיות וליווי כלכלי למשפחות משובל: "קבוצת הג'וניור נתנה לי כלים רבים. אני זוכר את הצעת המחיר הראשונה שלי, את הפלאייר הראשון שלי, את הפוסט הראשון שלי במדיה החברתית. שנה לאחר מכן הצטרפתי לקבוצת העמיתים שמאפשר לחוות ביחד ולהתלבט ביחד. המועדון וקבוצת העמיתים הם פלטפורמות נהדרות".

חדוה גבריאל, מנהלת תחום היזמות במועצה מזמינה את כל בעלי העסקים במועצה להצטרף לקהילה!

לפרטים נוספים ולהרשמה לקהילת העסקים: http://bit.ly/2RE8nSS