דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

בנות יחידת עוקץ, יחידת הכלבנים של צה"ל, הנמצאות בסוף מסלול ההכשרה שלהן כלוחמות חוד ביחידה, אחת מהן בת להב, הגיעו בסוף חודש ינואר להתאמן בבני שמעון. הלוחמות התאמנו במתקנים שונים והתארחו בבית הוותיקים שבמבואות הנגב.

את האימונים, הכוללים כניסה וסריקה בבתים, ערכו הבנות בבתי משפחות בלהב. במהלך ימי האימונים שלהם משפחות ממשמר הנגב, ביוזמתה של נועה שמריהו, דאגו לפנק את הלוחמות בארוחות חמות ופינוקים.

משפחת כץ: "זו הייתה חוויה מיוחדת ומרשימה לארח את החיילות וכלבת עוקץ לאימון. צוות שלם, כולו נשים צעירות, מקצועיות וכלבה אחת, קצת מבולבלת, שחיפשה מטמונים שהחביאו לה אצלנו בבית ובחצר. הבנות שלנו נהנו והתרגשו מאוד. הן קיבלו הסברים המאור פנים מהחיילות מה בדיוק הן עושות ועכשיו הן רוצות להתגייס לעוקץ".

נציגת הלוחמות: "אנחנו רוצות לומר תודה אישית לכל מי שעזר ותמך. שלהוציא לפועל אימון שכזה בתקופה שכזאת, זה מאוד לא קל. תודה לכל התומכים והעוזרים. חיממתם את הלב. ליוסי טוביאנה ודודו מהמועצה, על הדאגה למקלחות חמות ופינה נעימה לישון בה. לאלי פרץ, דקלה טיבי וג'מיל, על האירוח  הנדיב במבואות והעזרה בכל שעה. למרים אלגרבלי על הכנסת אורחים לבבית ביובלי הנגב, לשלום טובים האלוף מלהב שליווה ועזר בכל דבר אפשרי. תודה גם למשפחות סילבסטר, גרוסמן וכץ מלהב שאפשרו כניסה לתוך בתיהם לסריקות. ותודה ענקית ממש לנועה שמריהו שארגנה את הארוחות ושלחה ארוחה חמה וטעימה, ולמשפחות המדהימות שנתנו באהבה ומכל הלב. להילה מגידוביץ', עינב וילק, אריאלה גליקי, מירית, ולחנה ויוני פרידמן על הפינוק הענק".