דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

בני שמעון במקום ה-8 בנתוני הגיוס במועצות האזוריות ברחבי הארץ!

נתון מדהים נוסף: שיעור המתנדבים למכינות ושנות השירות – מעל 30 אחוז!

המועצה האזורית בני שמעון נכנסה לעשירייה הראשונה של המועצות האזוריות בנתוני הגיוס לגברים עם 93 אחוזי גיוס ושמה את הדרום על המפה.
המועצה האזורית בני שמעון היא המועצה האזורית היחידה בדרום שנכנסה לעשירייה הראשונה של המצטיינות בנתוני הגיוס לגברים, לפי דוח שפורסם היום. בני שמעון ממוקמת במקום ה-8, לאחר שעלתה משנה שעברה בשני מקומות ומציגה נתוני גיוס מרשימים של 93% שיעור גיוס, 69.7% אופי שירות ו10.6% מיצוי קצונה.

מעבר לנתוני הגיוס הגבוהים מאוד ביחס לכל מדד שהוא, נתון משמעותי ומדהים נוסף מצביע על למעלה מ-30% מבני ובנות הנוער במועצה האזורית בני שמעון, במשך שלוש שנים רצופות שהולכים למכינות קדם צבאיות ולשנות שירות לפני שירותם הצבאי. מדובר על נתון שגדול בפער עצום מהממוצע הארצי.

ניר זמיר, ראש המועצה: "גאה בנוער האיכותי שלנו שמוכיח שוב את תרומתו המשמעותית לביטחון המדינה. בזמנים מתוחים שכאלה, טובי הבנים והבנות שלנו נותנים את המיטב למען מדינת ישראל ולטובת הגנה על הבית"

אלי פרץ, מנהל "מבואות הנגב": "הילדים בבית הספר מבואות הנגב מתחנכים לערכיות והנתונים אכן מרגשים ומשמחים, אך לא מפתיעים אותנו. מדובר על בני ובנות נוער ערכיים ונהדרים אשר תורמים למדינה בצל הערכים עליהם חונכו. החינוך בבית הספר מדגיש את ההיבט הערכי לא פחות מההיבט ההישגי בלימודים והנושא אף מקבל התייחסות בולטת כבר מחטיבת הביניים.