דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

מבואות הנגב/בני שמעון היא אימפריה של כדורעף. קבוצת הבנים מ-ח' באליפות כדורעף חופים, כשבועיים לאחר זכייתה באולמות. הבנים מ-ח', יונתן איתן, ניר אלבג, רותם יצקר, יובל בן שלום ואיתי רוסו זכו בשבעה נצחונות רצופים לאורך שני ימי האליפות. "אני גאה בילדים שלנו שהתנהגו למופת ובבית ספרנו" אומר המאמן, תמיר בן-עזרא "ומרגיש זכות גדולה להוביל ביחד עם תומר שמואלי את הפרוייקט העצום של כדורעף מבואות הנגב/בני שמעון. את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק, מבואות הנגב/בני שמעון אימפריה של כדורעף".

 

62 מתלמידי בית ספר "מבואות הנגב", מכיתות ז' עד יב', יצאו לאליפות הארצית בכדורעף חופים שמתקיימת בכל שנה בנווה ים שבעתלית. קרוב ל-2000 משתתפים בכל מסגרות הגיל, 32 מגרשי כדורעף פרוסים על רצועת חוף ארוכה, פארק מים, קרם הגנה ויומיים של כיף ותחרויות.

 

בנות י-יב', בהשתתפות אריאל קראווני, נעמה בן אסולי ונעם מרין, ניצחו ב-5 משחקים רצופים והעפילו למשחק הגמר בו הפסידו לקרית אתא וסיימו במקום השני. מתנת פרידה מכובדת לאריאל קראווני שסיימה 6 שנות פעילות במסגרת הקבוצות שלנו.

 

בנות ז'-ח', רוני רובינשטיין, רוני סלע, אור מרין ויובל שוחט, עברו גם הן יומיים מעוררי השראה בנצחונות בלתי פוסקים, עד שנבלמו במשחק חצי הגמר מול חדרה. במשחק מצויין של הבנות הן ניצחו את בית הספר "אלון" מכפר סבא וזכו במדליית הארד ובמקום השלישי. הישג אדיר לבנות הצעירות.

 

גולת כותרת האליפות זכייתם של הבנים מ-ח', יונתן איתן, ניר אלבג, רותם יצקר, יובל בן שלום ואיתי רוסו במקום הראשון בחופים והשלמת דאבל ראוי לכל הערכה. הבנים מ-ח' זכו בניצחונות בשבעה משחקים רצופים לאורך יומיים, כולל נצחון בשמינית גמר מרגיז נגד מבואות הנגב 2 (תמיד קשה לנצח חברים לקבוצה), חצי גמר נגד בית הספר "מבואות עירון" וגמר נגד בית הספר "מעיין עין החורש".

 

חשוב לציין גם את כל הקבוצות שלנו שלא הגיעו לשלבים המתקדמים באליפות:

י-יב 1 בנים (יובל פריד, מתן טנצר, עידן חורין ואלון פרטוש) עלייה משלב הבתים והפסד בשמינית.

י-יב 2 (רון אביעד, עומר אמונה, ינאי זמירי וטוהר מלכה) עלייה משלב הבתים והפסד בשמינית גמר.

י-יב 3 (ינאי הר שלום, חגי רובינשטיין, עידן בן שימול ואיתמר רטנר) עלייה משלב הבתים והפסד בשמינית גמר.

י-יב 2 בנות (סהר שכטר, עידן שלח מורטון וגל מורד) ניצחון והפסד בשלב הבתים.

בנים ט' (גלעד אטיאס, עידן טל, טל פרטוש ונעם בורבא ) הפסד בשלב רבע הגמר.

ט' בנות (רז ברדה, דור שור ואורי סרדר) ניצחון והפסד בשלב הבתים.