דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

מחזור 11: הפסד חמישי בליגה לאליצור קריית אתא

ביום רביעי, 27.12.17 הצפינה הפועל ב"ש/בני שמעון עד לקריות, למשחק מול אליצור קריית אתא, במסגרת המחזור ה-11. משחק ממנו חזרה "חבולה" לאחר הפסד כואב 72:86, הפסד חמישי בליגה, עד כה.

המשחק כולו התנהל בהובלה כמעט תמידית של המקומיים, כשכל פעם שב"ש/בני שמעון ניסתה לחזור למשחק, לצפוניים היו תשובות כנגד. הרבע הראשון הסתיים בתוצאה 16:25 כשדניאל דנינו המקומי צולף מכל מקום. הרבע השני היה קצת יותר טוב מבחינת הדרומיים והסתיים בתוצאה 35:39. ברבע השלישי הפועל ב"ש/בני שמעון צימקה עד להפרש נקודה אך לא יותר מזה… הרבע הסתיים ב- 52:59 לקריית אתא. בתחילת הרבע האחרון קריית אתא הגדילו ליתרון דו ספרתי ומשם ב"ש/בני שמעון לא הצליחה לחזור.

קלעים בולטים במשחק: לאדומים מהדרום – אנדל קומברבץ 20 נקודות, לקריית אתא – רנדי אלכסנדר 28 נקודות.

 

הפועל ב"ש/בני-שמעון הודחה מגביע המדינה

אוהדי הפועל ב"ש/בני שמעון קיוו לסנסציה ברמה לאומית אבל במציאות, על הפרקט, הפועל ירושלים, אלופת המדינה, עתירת הכוכבים והניסיון הייתה גדולה על הדרומיים מהליגה הלאומית. ירושלים ניצחה ללא מאמץ מיוחד 62:79 ועלתה לחצי הגמר.

זה היה יום חגיגי באולם הקונכייה. כ-2000 צופים רעשניים, חציים הגיעו מהבירה מצוידים בכלי נגינה ואביזרי עידוד מרשימים. חוויה ספורטיבית טובה לערב האחרון של שנת 2017.

בתחילת המשחק ב"ש/בני שמעון עוד הצליחה לשמור על פער סביר מול הירושלמים המנוסים. הרבע הראשון הסתיים בפער של 4 נקודות – 19:23, המחצית הסתיימה בפער של 6 נקודות – 34:40. ברבע השלישי ליאור אליהו, רולנד רוברטס, ג'רום דייסון וחבריהם החליטו להגביר את הקצב כשמנגד שחקני הפועל ב"ש/בני שמעון לא "תפסו יום" טוב במיוחד ומלאכתם של האורחים לא הייתה קשה. רבע שלישי הסתיים בתוצאה – 51:63 ולקראת סוף המשחק כשהכול היה גמור, נהנו גם שחקני הספסל בשתי הקבוצות לטעום קצת דקות של גביע. השחקן היחיד שבלט בשורות הדרומיים היה סטורם וורן (23 נק') .

בשבוע הבא חוזרת הקבוצה לדבר האמיתי, מאבקי הליגה הלאומית, כשכרגע היא ממוקמת במקום השביעי. נמוך בהרבה ממה שציפו בשלב זה של העונה.