דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

המועצה האזורית בני שמעון אומרת לא לאלימות נגד נשים!

השנה, יותר מתמיד, יש חשיבות מרובה למודעות לתופעת האלימות נגד נשים ולהצגת הדרכים להילחץ מזוגיות אלימה. קרן סביון, היועצת למעמד האשה במועצה, ארגנה השבוע מספר פעילויות שנועדו להגביר את המודעות והכלים להתמודדות עם התופעה.

ניר זמיר, ראש המועצה: "תופעת האלימות נגד נשים היא תופעה קשה ומכוערת שיש להיאבק כנגדה, במועצה שלנו ובכלל. אלימות אינה רק אלימות פיזית, אלא יכולה להיות גם אלימות מילולית, כלכלית ונפשית. תקופת הקורונה, על הלחצים שהיא יוצרת על כולנו, מגבירה את התופעה ואנחנו חייבים לעשות ככל יכולתנו למנוע את התופעה ולסייע לנשים הסובלות ממנה. ביחד נוכל להציל את האשה הבאה"

ביום שני, 23.11.2020, התקיימה הרצאתה של מירי מיכאלי, אשת תקשורת, שנחלצה מזוגיות אלימה, על נורות האזהרה לאלימות בזוגיות. ההרצאה הייתה מרתקת ופוקחת עיניים.

ביום רביעי, 25.11.2020 הוקמה במועצה פינה לזכרן של קורבנות אלימות נגד נשים, בשיתופה של יו"ר נעמת באר שבע, חגית פאר, ועובדי המועצה קיבלו צמידי  #שומרת_אחותי, את לא לבד. מחר, יום חמישי, 26.11.2020, תתקיים הרצאה של הפרוייקט מציל החיים "שומרת אחותי".

ביום חמישי, 25.11.2020,  יתקיים בערב מפגש זום עם היוצר אלון מרגלית שיכלול קטעים מהצגתו "להכאיב וללטף״ – הצצה לעולמו של גבר מכה, ושיחה עם היוצר.

מוזמנות.ים להשתתף באירועים ולקרוא די לאלימות!

והכי חשוב – מכירים אישה שסובלת מאלימות או חיה בפחד? אל תהססו ופנו לקבלת עזרה!
פנו לקו החם של נעמת 9201* – יחד נוכל להציל את האישה הבאה!