דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

8 עסקים מהמועצה האזורית בני שמעון ו-2 עסקים מהמועצה אזורית שער הנגב סיימו ביום ראשון, 8.8.2019, את המחזור השלישי של תוכניות המנטורים של חברת כיל. המחזור השלישי, שהחל באמצע מרץ, זכה ל-8 חודשי ליווי וייעוץ אישי לקידום העסקים שלהם מאנשי מקצוע בכירים בחברה.

באירוע הסיום נפגשו בעלי העסקים והמנטורים וסיכמו את תהליך הליווי, שהיה עבורם משמעותי וחשוב, על פי עדויותיהם: משה בר, תאשור, בעל עסק לדפוס דיגיטלי: "פתרו לי בעיות שלא הצלחתי לפתור במשך 20 שנה של פעילות העסק שלי. השרישו נהלי עבודה נכונים ולימדו אותי איך מנהלים עסק מהתחלה ועד הסוף". ענבל שגיא גרנסיה, משמר הנגב, עיצוב פנים: "המנטורים בנו לי טבלאות אקסל מסובכות שעושות את חיי העסק שלי קלים יותר ונתנו לי גישות חדשות ואופציות שלא חשבתי עליהם לקידום העסק". סיון רחמני, גבעות בר, סי קפה צומת דבירה: "המנטור לימד אותי להסתכל על הצד של המספרים בעסק ולדעת איך לנתח אותם על מנת להגדיל את הרווחים". אלרם אליאס, נבטים: "הגעתי עם רעיון ראשוני לעסק חדשני והמנטורים עזרו לי לחבור אות לקרקע ולפתוח את העסק החוצה"

טלי לוין, מנהלת "מעברים נגב צפוני: "השתתפותה של חברת כיל ועובדיה בתוכנית מתקיימת בהתנדבות תחת מטריית מעורבות קהילתית ואנו מודים לכיל על השותפות המדהימה בינינו".