דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

7.1.2021

עם כניסת הסגר ההדוק לתוקפו בלילה שבין חמישי 7/1/21 לבוקר 8/1/21 נערכת המועצה ביחד עם הישובים לשמרטפיות לילדי העובדים החיוניים בגילאי 3-9 וכן גילאי לידה-3 בתשלום בהתאם ליכולות של הישוב בסקטורים הבאים:

  • עובדים חיוניים במערכת הבריאות הציבורית.
  • מורים גננות וסייעות בחינוך המיוחד.
  • עובדי מקצועות הטיפול בשלטון המקומי (עו"ס פסיכולוגים).
  • אנשי משטרה הנדרשים לצורך אכיפת הסגר.

בהתאם להנחיות המדינה, הזכאות לשימוש בשמרטפיות הינה כאשר שני בני הזוג עובדים חיוניים שאינם יכולים לבצע את עבודתם מהבית, כאשר המועצה מסייעת לעובדים החיוניים מהסקטורים המצוינים במכתב זה בלבד (למעט מקרים חריגים שיתקבלו דרך השירותים החברתיים).

בשל המגבלות הרבות על ההפעלה, קשיי כ"א להפעלת השמרטפיות. המועצה והישוב  עושים את כל המאמצים לתת את המענה הטוב ביותר במסגרת המגבלות השונות אך שומרים לעצמם את הזכות לתעדף כניסת ילדים לשמרטפייה לפי סדר הופעת הסקטורים מעלה (בריאות, חינוך, טיפול, אכיפה)ובהתאם ליכולת הקליטה.

לצורך רישום לשמרטפייה נדרש למלא את הטופס המקוון (בקשה לשמרטפיה) ולצרף אישורי המעסיק בדבר חיוניות והצהרה ממקום העבודה שלעובד אין יכולת לעבודה מהבית, מקום העבודה, גילאי הילדים בגילאים הרלוונטיים וישוב המגורים .

אישור קבלה לשמרטפייה או דחיה יתקבל במייל חוזר מהמועצה. עם אישור זה יש לפנות למנהל החינוך בישוב לפרטים נוספים (שעות פעילות עלויות וכו..)

בשל אילוצים שונים ,ההפעלה תחל רק במהלך השבוע הבא ,פרסום יתבצע בישוב .אנו מבקשים לגלות גמישות וסבלנות בנושא.

בהזמנות זו רוצים להודות לכם על עבודתכם המסורה בתקופה הלא פשוטה הזו ומעריכים את המאמצים הרבים לנהל את העבודה והמשפחה תוך כדי משימת השליחות הגדולה .ישר כח!

 

בברכה

אמיר ברזילי
מנהל אגף חינוך