מוקד המועצה: 08-6257900

ביום רביעי, 17.4.2019, התקיים טקס הרמת כוסית לכבוד חג הפסח בבסיס איתן – שפיפון לכבוד המתנדבים בו. שתי קבוצות מוותיקי בני שמעון, קבוצת מתנדבים ממושבי יחדיו ושומריה וקבוצה שנייה מלהב, דביר, בית קמה, שובל, משמר הנגב וגבעות בר. בנוסף למתנדבים נכחו בטקס נציגי הצבא: מפקד הבסיס, רס"ר הבסיס, הנגד האחראי על המתנדבים, מש"קית המתנדבים ורכזת ההתנדבות המועצתית.

נציגי הצבא הביעו הערכתם הרבה ותודתם לעבודת ההתנדבות של כלל המתנדבים וקבוצות מתנדבי הוותיקים של המועצה בפרט. מפקד הבסיס הדגיש את חשיבות תרומתם הטכנית בהכנת הציוד לחיילים בבסיס אך מעבר לכך את תרומתם הייחודית כמעוררי השראה לחיילים. הוא אמר כי חוויית החיילים הצעירים הרואים את עבודת המתנדבים הוותיקים מעוררת השראה הערכה ומוטיבציה רבה בקרב החיילים ותורמת רבות לאופן שירותם.

בשם המתנדבים בירכו שמשון, מוביל ההתנדבות של קבוצת הקיבוצים. ומכלוף, מתנדב ממושבי יחדיו. רכזת ההתנדבות המועצתית הביעה תודה והערכה רבה למתנדבים. כמו כן ציינה את שיתוף הפעולה הטוב הקיים בין יחידת ההתנדבות המועצתית לצבא ואת תודתה והערכתה הרבה לניסים, הנגד האחראי, ולטל מש"קית המתנדבים המלווים את המתנדבים ברגישות ובחום.

מיכל עובדיה, רכזת ההתנדבות