דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

ביום חמישי, 1.10.2020, רגע לפני חג הסוכות התקיים מפגש מנהלי קהילות וראשי צח"י שעסק בהערכות היישובים והמועצה בסגר חגי תשרי. "אנחנו חיים בעולם של חוסר ודאות ובלבול ולא לכל דבר יש לנו תשובות ולפעמים החלטות הממשלה מתהפכות תוך יום. סיטואציה מורכבת מאד שדורשת מכולנו להיות סבלניים. אנחנו צריכים לספוג, לנשוך את השפתיים ולדעת שזה ארוך. לעבוד במשמרות, לגייס מתנדבים, לאגור כוחות" אמר ניר זמיר, ראש המועצה במפגש.

רונה פויירינג, רכזת הבריאות של המועצה נתנה סקירה קצרה על מצב הקורונה במועצה. פלג ניאגו, מנכ"ל המועצה, ניתח את המצב הנוכחי במדינה ובמועצה, הסביר את מדיניות המועצה ועודד את הנהלות היישובים לתת מענה קהילתי לצרכי הקהילה, במיוחד עבור הילדים ובני הנוער, בהתאם למגבלות הקורונה.

עדית אטינגר, מנהלת האגף לשירותים חברתיים: "רואים את העייפות בשטח. אנחנו צריכים אותכם כדי שתעבירו אלינו מה שאתם רואים וחשים בשטח כדי שנוכל לסייע במקרה הצורך".

"נסו לשמור על היישובים שלכם" סיכם ניר "אנחנו הולכים על חבל דק בין שמירה על הבריאות הגופנית ושמירה על הבריאות הנפשית. כולנו צריכים להפגין אחריות אישית כלפי הקהילה שלנו כדי להצליח לשמור על ישובים ירוקים".