דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

חודשיים וחצי בלבד אחרי פתיחת בית הספר "עדני הנגב" לחינוך מיוחד בקמפוס "מבואות הנגב" שבשובל, חגגו בשבוע שעבר בבית הספר החדש את חג החנוכה ואת יום המורה.

ביום רביעי, 9.12.2020, חגגו בבית הספר את יום המורה. מכיוון שלבית הספר אין עדיין ועד הורים ומגבלות הקורונה לא מאפשרות הכנסת הורים לבית הספר את יום המורה הכינו אורלי פסל, מנהלת בית הספר, ליבנת סמין, מנהלנית בית הספר ואלכסנדרה חיימוביץ, היועצת החינוכית שהקדימו להגיע לבית הספר וערכו שולחן יפה ומזמין לקראת הגעת המחנכות והמדריכים. התלמידים הכינו ברכות וחיכו בהתרגשות בכיתות. ביום יום הלימודים התקיים "ערב צוות" באווירה היתולית ונעימה.

ביום חמישי, 10.12.2020, נחגג בבית הספר גם חג החנוכה. את האירוע ארגנו סיון אליהו, מחנכת כתה ט', מור יפרח, מחנכת עמיתה בכתה ט' ובן עמי זולוקוב, מדריך כתה ט'. היום החגיגי החל בפעילות היתולית בכתה ולאחריו התקיים טקס הדלקת הנרות שכלל הצגה שהוכנה על ידי תלמידי כתה ט' בהובלת אור פרץ, מחנכת כתה ז', משחק, שירי חנוכה וברכות. בחלק האחרון של היום הכינו התלמידים חנוכיות, סופגניות ונרות, בהובלת הצוות החינוכי ובסופו הוכרזה החנוכיה המנצחת.

אורלי פסל: "אחד הדברים שמאפיינים בית ספר "אמיתי" זה החגים, הטקסים, והאירועים הבית ספריים. בין אילוצי הקורונה, גודל בית הספר והצורך בהתאמה של כל אירוע – מצאנו את שבילי הזהב. זה לא ברור מאליו שאחרי חודשיים וחצי ניתן יכולנו לקיים את האירועים האלו, אשר מעצימים את המוטיבציה והשייכות של כולנו למקום".