מוקד המועצה: 08-6257900

ביום חמישי, 11.7.2019, ביקרו ילדי גן דרור (טרום חובה) וגן עפרוני (חובה) מדביר, ביקרו בבית הנשיא ופגשו את ראובן ריבלין, נשיא המדינה. "אני סבור כי אין דבר יותר משמח מלסיים את השבוע עם ילדי גן "דרור" וגן "עפרוני" מקיבוץ דביר שהגיעו לבקר אותי היום בבית הנשיא עם הציורים הכי יפים בעולם" כתב הנשיא ריבלין בעמוד האינסטגרם שלו.

רובי ריבלין, נשיא המדינה, בכבודו ובעצמו, כאשר  שמע על היוזמה, ביקש להיפגש עם הילדים, שוחח אתם מעט ובירך אותם. הילדים התרגשו מאוד מהכבוד הגדול שזכו לו. בהמשך סיירנו במתחם הבית והחצר, התבוננו ביצירות האומנות, הפסלים והצמחייה שלכל אלו משמעויות מתולדות העם וסיפורי התורה.

היום הגשמנו חלום וקיימנו חינוך לערכים הלכה למעשה. ילדי גן דרור, בעזרת הוריהם, אספו במהלך השנה בקבוקים למיחזור. אבא עודד מיין, סחב, מכר וכשהיה בידינו סכום כסף מכובד יכולנו להתחיל ולדון עם הילדים על מימושו. הילדים הציעו לנסוע למתחמי שעשועים שונים, אנחנו כיוונו לפעילות ייחודית ומשמעותית בעלת משמעות וערך.

בתיאום עם יובל פרטוש, שעבדה איתנו בשנה שעברה, קבענו סיור בבית הנשיא. הזמנו את גן עפרוני להצטרף אלינו ולאסוף במהרה גם קצת בקבוקים. ביקשנו מהמועצה ומהוועד המקומי של דביר לעזור לנו במימון הנסיעה וקיבלנו את תמיכתם ואת ברכת הדרך. ערכנו הכנה לנסיעה ולביקור, למדנו את פרטי סמל המדינה, תפקיד הנשיא, הדגל, ההמנון, שוחחנו על ירושלים כעיר הבירה ומקום משכנם של מוסדות המדינה.

פוסט האינסטגרם של נשיא המדינה: https://www.instagram.com/p/Bzxtovkn5Rz/?igshid=1su7hfo21bsu3

תודה לכל שותפינו בדרך. זכינו!

לילך דנדקר