מוקד המועצה: 08-6257900

ילדי והורי להב נפרדו מיעקב הנהג

בוקר מרגש במיוחד היה היום בלהב. היום האחרון של שנת הלימודים היה גם יומו האחרון של יעקב גבאי, נהג המועצה הוותיק והאהוב שיוצא מחר לפנסיה אחרי 42 שנות עבודה כנהג במועצה. יעקב, אשר בשנים האחרונות שימש כנהג הקבוע המסיע את ילדי להב לבית הספר ״יובלי הנגב״, נכנס עמוק לליבם של ילדי והורי הקיבוץ.

כשהחל משבר נגיף הקורונה לא יכול היה יעקב להמשיך ולהסיע את הילדים, אבל היום, היום האחרון ללימודים, הוא ביקש אישור מיוחד לסיים את תפקידו כפי שבאמת אוהב ועשה כל השנים. הילדים התרגשו כל כך, גם מסיום עבודתו וגם מהפגישה המחודשת איתו,  הכינו שלטים ואלבום בבתי הילדים, וההורים רכשו תשורות בשם כולם.

"הגענו מוקדם – הורים וילדים – בשביל לעשות לו כבוד. מגיע לו כל כך. יעקב איש מקסים ואכפתי, מכיר את הילדים בשמם הפרטי, את אופיים, עוזר להם בבקרים כשקשה להיפרד, גורם להם לחייך ונותן בטחון להם ולהורים" אמרו נציגי ההורים הבוקר.

משה אורה, מנהל מחלקת התחבורה ורוזט נחום, מזכירת המחלקה: "יעקב היקר, נפלה בחלקנו הזכות והעונג לעבוד איתך מעל ל-40 שנה, ולכן לומר לך שלום זה קצת עצוב, אבל כך זה כשנפרדים. לא נשכח איזה אדם מקצועי, ישר ומסודר אתה בעבודה. כן ירבו עובדים מסורים כמוך. להמשך הדרך נמשיך ונאמר בבריאות ובהצלחה בכל, גם ביום המחר".

יעקב, תודה רבה על שנות ארוכות של עבודה מסורה, רגישה ומקצועית ובהצלחה רבה בחיים החדשים!