דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

בסוף השבוע שעבר התכנסו כ-120 מנהיגי הישובים, ראשי הוועדים וחברי המועצה למפגש בלתי אמצעי של הכרות אמיתית ואישית, של למידה בגובה העיניים והעמקה בנושאי ליבה, בכנס הנהגות 2021 שהתקיים בירושלים.

בכנס, הוצגו התוכנית האסטרטגית, עיקרי עבודת המועצה ונדונה גם הפעילות בשנה החולפת, שנת הקורונה. במהלך הכנס התקיימו מעגלי שיח ללמידה משותפת בהם שמעו המשתתפים על האתגרים והפתרונות ביישובים השונים.

בנוסף ללימוד המשותף, כנס הוועדים השנתי נועד לחיזוק ההיכרות האישית בין בעלי התפקידים והנהגות הישובים ובין הנהלת המועצה. אנו מאמינים כי לקשר אישי אין תחליף וכי יש בו תרומה ממשית בעבודה המשותפת לטובת התושבים.

ניר זמיר, ראש המועצה: "בני שמעון היא קהילה. לכל יישוב יש את האופי הייחודי שלו וכולם יחדיו מספרים את הסיפור של בני שמעון. ניהול המועצה משקף את הייחודיות הזו: מרחב בו לכל ישוב יש הנהגה וניהול מקומי וביחד עם המועצה אנו פועלים לשירות מיטבי לתושב. כקהילה, חשוב שנכיר אחד את השני, נלמד על האתגרים והקשיים ועל הפתרונות, נשתף ידע ונוביל ביחד. אלו היו יומיים מעשירים במיוחד ומכאן אנחנו יוצאים מחוזקים בהחלטתנו להמשיך ולפעול יחד לניהול אישי וייחודי של הישובים במועצה. אין לי ספק, שהכוח המשותף שלנו הוא המנוע להוביל ולהצעיד את המועצה קדימה".

נמשיך בעבודת חיזוק הקשר החשובה כל כך בין הקהילות למועצה.

תודה לכל משתתפי הכנס- אתם שותפים מלאים להצלחתו.

להתראות בכנס הבא!