מוקד המועצה: 08-6257900

ביום ראשון, 3.6.2018, התקיימו מופעי הסיום של אולפן מחול חצרים. השנה, במתכונת מעט שונה, המופעים התחלקו לשניים, מופע צעירים בו השתתפו תלמידינו מכל שלוחותינו במועצה (חצרים, משמר הנגב, שובל, דביר להב וכרמים) בכיתות א' עד ד', ומופע בוגרים בו השתתפו תלמידים מכל יישובי המועצה הרוקדים בקבוצות הבוגרות של האולפן למחול בשלוחתנו המרכזית, חצרים. קבוצות הגן בכל היישובים מסכמות את השנה בשיעורים מיוחדים בסטודיו יחד עם ההורים והמורים.

המופעים סיכמו שנת פעילות במהלכה התלמידים והתלמידות רכשו כלים וטכניקות מעולם המחול, התנסו בסגנונות השונים, בלט קלאסי, מחול מודרני, היפ הופ וקומפוזיציה. בהתמדה, השקעה ורצינות כל אחת ואחד מהם התקדם ולמד. המופע היווה עבורנו את שיא הפעילות שנמשכה לאורך השנה והוא תוצר של תהליך משותף של כולנו, הורים, מורים ותלמידים.

שמחה לשתף אתכם כי שלוש בנות מקבוצת הבוגרות שלנו, זהר מעודה (משובל), לילך שגב ונעמה היינט (מחצרים)- התקבלו לקורס הקיץ של האקדמיה המלכותית בלונדון! הבנות ייסעו לייצג אותנו במשלחת ביחד עם עוד 13 בנות מכל הארץ. נאחל להם שתהיה זו חוויה מעצימה, מלמדת, מפתחת ומאתגרת!  הזדמנות להודות לכל  מי שתמך ועזר במימון פרויקט משמעותי זה,אשכול החינוך בחצרים והמועצה האזורית בני שמעון.

ברכות לתלמידות י"ב שמסיימות השנה, יהלי ענבר (משמר הנגב) ונעמה היינט (חצרים), אחרי שנים של עבודה קשה, השקעה אין סופית ואהבה אמיתית למחול, הן יוצאות לדרכן. נאחל להן הצלחה רבה בשנת השירות ובהמשך.

תודה גדולה לראש המועצה שלנו, סיגל מורן, על שמונה שנים של שיתוף פעולה, ובפרט על השנה האחרונה בה התקבל האולפן למחול לחסות המועצה. תודה ליוסי טוביאנה, ראש אגף החוגים והספורט על התמיכה במוסד תרבותי חשוב וחיוני זה. לעומר אורן, תודה על עזרה במהלך השנה ועל הירתמות בהפקת המופע. לצוות המורים, על ההשקעה, היצירתיות, הסבלנות, הדאגה לכל תלמיד ותלמידה לאורך כל השנה ובפרט בערב זה. לעמליה יקיר על עזרה בתלבושות, להורים והחברים על נכונותם ללוות ולעזור במהלך החזרות והמופע עצמו. לנצחונה קליינהאוז על תסרוקות מדהימות ועזרה אדירה מאחורי הקלעים ולשירה ברנשטיין על איפור מושקע עם המון סבלנות ואהבה.

תודה מיוחדת לששי זילברשטיין על צילום הסטילס עם המון כישרון, חיוך ואהבה. וכמובן לתלמידים והתלמידות על שנת מחול נפלאה ועל מופע יוצא מן הכלל.

נועה בוחבוט,

מנהלת אולפן מחול חצרים