מוקד המועצה: 08-6257900

אולפן מחול חצרים סיכם שנת פעילות במהלכה, בהשקעה ורצינות, רכשו התלמידים והתלמידות כלים וטכניקות בסגנונות המחול השונים, בלט קלאסי, מחול מודרני, היפ הופ וקומפוזיציה. את השנה סיימנו במופעי מחול מרשימים במרכז הצעירים בבאר-שבע, עליהם עבדו התלמידות והתלמידים במרץ במהלך תקופה.

המופעים התחלקו לשניים: מופע צעירים בו השתתפו תלמידינו מכל שלוחותינו במועצה (חצרים, משמר הנגב, שובל, דביר וכרמים) מכיתות א' עד ד', ומופע בוגרים בו השתתפו תלמידים מכל יישובי המועצה הרוקדים בקבוצות הבוגרות של האולפן למחול בשלוחתנו המרכזית, חצרים. קבוצות הגן בכל היישובים סיכמו את השנה בשיעורים מיוחדים בסטודיו יחד עם ההורים והמורים.

תודה לכל מי שתרם להצלחת המופעים. בראש ובראשונה לתלמידים והתלמידות על שנת מחול נפלאה ועל מופע יוצא מן הכלל. להורים והחברים אנחנו מודים על שיתוף פעולה במהלך השנה ועל נכונותם ללוות ולעזור במהלך החזרות והמופע עצמו.

תודה מיוחדת לצוות המורים, על ההשקעה, היצירתיות, הסבלנות, הדאגה לכל תלמיד ותלמידה לאורך כל השנה ובפרט בערב זה. לניצחונה קליינהאוז ונעמה היינט על תסרוקות מדהימות ועזרה אדירה מאחורי הקלעים, לעמליה יקיר על עזרה בתלבושות, ל"כאן הפקות" על הצילום ול"קולטק" על ההגברה. תודה ענקית לנועה בוחבוט שסיימה את תפקידה בניהול האולפן למחול והצלחה גדולה בהמשך הדרך.  ליוסי טוביאנה, ראש אגף החוגים והספורט תודה על התמיכה במוסד תרבותי חשוב וחיוני זה. לעומר אורן, מאגף החוגים והספורט תודה על עזרה במהלך השנה ועל הירתמות בהפקת המופע.

ברכות לתלמידות י"ב שמסיימות השנה: מאיה שחר וקרן וייבשניידר מחצרים וזוהר מעודה משובל. אחרי שנים של השקעה אין סופית ואהבה אמיתית למחול, הן יוצאות לדרכן ואנחנו מאחלים להן הצלחה רבה בעתיד ואנחנו בטוחים שעוד ניפגש.

בימים אלו נפתחת ההרשמה לחוגים של האולפן למחול ביישובי המועצה ובשלוחה המרכזית בחצרים. מוזמנים להיכנס לאתר המועצה להתרשם ולהירשם J

לשאלות ופרטים נוספים ניתן גם להתקשר 08-6473327.

מאיה ממן, מנהלת אולפן מחול חצרים