דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

הפועל גליל עליון/צפת נגד הפועל ב"ש/בני שמעון 

מדווחים: שחר ויוסי בהיר

הפועל ב"ש/בני שמעון ממשיכה במומנטום הטוב שלה עם ניצחון שלישי ברציפות. ניצחון דחוק אמנם, על חודה של נקודה 83:82, אך בהתחשב בעובדה שמדובר במשחק חוץ בכפר בלום מול הפועל גליל עליון/צפת, זה ניצחון גדול.

המשחק שנערך ביום שלישי, 14.11.2017, היה צמוד עד לשניות האחרונות. הרבע הראשון הסתיים בתוצאה 33:26 לטובת הצפוניים, הרבע השני כבר היה הרבה יותר טוב מבחינת האדומים והמחצית הסתיימה בתוצאה 45:41 לב"ש/בני שמעון. כשגליל עליון קולעים רק 8 נקודות ברבע. הרבע השלישי המשיך באותו קצב כשבכל פעם שב"ש/בני שמעון ניסתה לברוח, גליל עליון הצליחה לצמצם בחזרה, והוא הסתיים בתוצאה 63:57 לדרומיים. 18 שניות לסיום המשחק הצליחה שלשה של שחקן הגליל, קורטני פלס, לצמצם את הפער לנקודה אחת בלבד. מאמן ב"ש/בני שמעון יניב בורגר לקח מיד פסק זמן, אך כשהתחדש המשחק הפועל ב"ש/בני שמעון איבדה כדור אולם למזלה הטוב, קורטני פלס החטיא הפעם את הזריקה המכריעה לשלוש ונתן את האות לחגיגות הניצחון של ב"ש/בני שמעון.
קלעים בולטים לב"ש/בני שמעון: סטורם וורן 31 נק', אנדל קומברבאץ 17 נק' ועדי כהן סבן 12 נק'. אצל גליל עליון/צפת בלט ברנדון אדוארדס עם 22 נק'.

המשחק הבא שיתקיים באולם הקונכייה ביום שלישי, 21/11, יפגיש את ב"ש/בני שמעון עם מכבי רחובות שמציגה עד כה עונה מושלמת ללא הפסדים. מעניין איזה מומנטום ינצח בשבוע הבא.