מוקד המועצה: 08-6257900

תושבים יקרים,

מדינת ישראל נמצאת בעיצומם של ימים לא קלים, אשר מביאים בפנינו אתגרים רבים בכל תחומי החיים – החל מהבריאות והכלכלה ועד לחינוך ולהתמודדות בתא המשפחתי של כל אחד מאיתנו. על כל אחד לגייס את כל כוחותיו כדי שנעבור יחד את התקופה המורכבת הזו.

זה הזמן שלנו לפעול כקהילה, לרתום את כישורינו ואת יכולותינו עבור השכנים שלנו וחברי הקהילה, לעזור בעת הצורך אחד לשני, לשאול לשלומם של מכרינו ולחזק את רוחם.

המועצה כאן עבורכם. אנחנו פועלים באינטנסיביות על מנת לדאוג ליישובים השונים, לסייע בכל מה שניתן ולהמשיך את פעילותה השוטפת של המועצה גם בתקופה זו. נמשיך לענות על כל הצרכים הנדרשים ולספק את השירותים המוניציפליים כדי לצמצם למינימום את הפגיעה בשגרת החיים שלנו כאן בבני שמעון. צוות עובדי המועצה עושה לילות כימים על מנת שהכל יעבוד בצורה מדויקת ויעילה. זו גם ההזדמנות שלי להודות לכל עובדי ועובדות המועצה על עשייתם החשובה בשעות האלו ועל הירתמותם המלאה.

תושבים יקרים, אני מבקש להודות לכל אחת ואחד מכם על ההבנה, שיתוף הפעולה, העמידה האיתנה, ובראש ובראשונה על ההקפדה היתירה על הוראות גורמי הבריאות. התפרצות נגיף הקורונה מעמידה אותנו במצב חדש ומורכב שדורש מאיתנו עמידה איתנה. למזלנו הרב, התברכנו בקהילות חזקות, מאוחדות ומיוחדות, שעברו מצבים מאתגרים בעבר, ויודעות היטב להושיט יד ואוזן קשבת.

אנחנו סומכים באופן מוחלט על הנהגות היישובים, צוותי החירום והמערכות היישוביות, ובטוחים ביכולותיהם ורוחם של האנשים היקרים הללו לתת שירות מלא לכם התושבים. אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא איתם ונמצאים בקשר רציף על מנת לספק את כל הנדרש להמשך פעילות היישובים.

אבקש מכולכם לקיים את הנחיות משרד הבריאות והמדינה למען שמירה על עצמכם ועל כולנו.
מחלקות המועצה כולן עומדות לשירותכם, בכל עניין, כמו גם מוקד המועצה, בטלפון 08-6257900

שלכם
ניר זמיר

 

ליחצו כאן להורדת המכתב