דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

 

מלגת מרכז הצעירים על סך 10,000 ₪

5 מלגות לצעירים תושבי המועצה לפעילות של 140 שעות בישוב ובמרכז הצעירים במספר תחומים.

המועצה האזורית בני שמעון החליטה לקדם את תחום הצעירים במועצה מתוך הבנה כי צעיריה מהווים שכבה משמעותית בעלת צרכים ייחודיים, שעתידה להיות שדרת המנהיגות היישובית בשנים הבאות. אנו רואים בסטודנטים הון אנושי יקר ואוכלוסיית יעד לקידום התחום ולכן, על מנת לעודד השכלה גבוהה ולתמוך בסטודנטים תושבי המועצה, אנו מציעים תוכנית מלגות ייחודית לתחום הצעירים.

מטרת המלגה:

במעגל הראשון:

  • חיזוק הקשר של הצעירים עם תחום הצעירים במועצה.
  • הנגשת המענים של תחום הצעירים לצעירי המועצה.
  • מיפוי צורכי הצעירים ומיפוי מספרי של צעירי הישוב.
  • חיזוק הקשר של הצעירים עם הישוב והקהילה.

במעגל השני:

יצירת מסה של צעירים מובילים בעלי זיקה לאזור והכרות/שיתופי פעולה עם צעירים אחרים במרחב, שיהוו קבוצת התייחסות ומודל לחיקוי לצעירים נוספים וישתתפו בקבוצת הדרכה שתתקיים אחת לחודש.

דרישות המלגה:

בשנת הפעילות הנוכחית יחולקו 5 מלגות על סך 10,000 ₪. המלגה תינתן עבור 140 שעות לאורך שנת הלימודים.  המלגות מחולקות לתחומים אשר יסייעו בקידום ופיתוח תחום הצעירים והם: גרפיקה ושיווק, תרבות ופנאי, ריכוז הכשרות, מעורבות חברתית וצמיחה דמוגרפית (ריכוז המיפוי המספרי ומיפוי הצרכים). השעות יתחלקו חצי חצי בין התפקיד היעודי לבין שעות אשר יבוצעו בישובי המועצה לטובת פעילות צעירה.

 

קישורים נוספים:

 

מלגת פר"ח בשילוב מפעל הפיס והמועצה

מלגה ייחודית לתושבי המועצה המשלבת מלגת חונכות בפר"ח עם עוד 20 שעות קהילה אשר יתקיימו ביישובי המועצה בכפוף למרכז הצעירים.

מלגת פר"ח כוללת 4 שעות שבועיות של חונכות פרטנית, מפגשים אישיים עם רכזת התוכנית ומספר אירועים במהלך השנה . אופי שעות הקהילה יקבעו על ידי מרכז הצעירים בשיתוף עם המלגאי.

המלגה על סך 10000 ש"ח ומיועדת לסטודנטים הלומדים לימודי תואר באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה המוכרים על ידי המל"ג וחיים באזור המועצה.

זמני הרשמה: ההרשמה לפר"ח לשנת הפעילות תשע"ט תיפתח ב-3.9.18.

צור קשרנרשמים לפר"ח באמצעות מערכת ההרשמה באתר פר"ח. פרטים נוספים במרכז הצעירים