מוקד המועצה: 08-6257900

עקב ההנחיות להגבלת התכנסויות עד לעשרה אנשים, התקיימה אתמול, יום ראשון, 15.3.2020, ישיבת מליאת המועצה במתכונת אונליין, כאשר חברי המליאה מהיישובים השונים התחברו מרחוק דרך המחשב והצטרפו לדיון.

ניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון: "זוהי שעת משבר ואתגרים רבים עומדים בפנינו, אך זוהי חובתנו להמשיך ולהעניק לתושבים את השירותים הדרושים, לדבוק בעשייה המרובה שלנו, לקבל את ההחלטות החשובות שעומדות על הפרק ולנהל באופן מיטבי את הנדרש בימים האלה. על מנת לעשות זאת אנו פועלים בדרכים יצירתיות ומשתמשים בטכנולוגיה העומדת לרשותנו".

שני הנושאים המרכזיים שאושרו על ידי חברי המליאה היו אישור הקצאה של כחצי מיליון שקלים לטובת בינוי בבית הספר "ניצני הנגב" ואישור חוק עזר לאיסור בניית קמינים מוסקי עץ בבתים חדשים שייבנו בעתיד במועצה.

"אנחנו רוצים להעביר את הילדים שלנו מהעת העתיקה לחלל" אמרה אוסי מוריץ, מנהלת בית הספר "המורים אצלנו מתנסים בלמידה גמישה ובית הספר אף מהווה בית ספר מדגים, אבל חסר לנו הפן הסביבתי, מרחבי הלמידה המתאימים".

לקראת הדיון בנושא השני התחברו למערכת הדיון מספר תושבים מרחבי המועצה שביקשו לפני הישיבה להביע את עמדתם. התושבים קיבלו את רשות הדיבור והצטרפו לנציגי המליאה שהביעו שביעות רצון מחוק העזר החדש.