דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

רגע לפני סיום השנה התכנסה מליאת המועצה לאישור תקציב 2021. את הישיבה, שהתקיימה בחדר המורים של בית הספר "מבואות הנגב" בשובל הקדים סיור במרכז המועצתי ההולך ומתהווה במקום. למרות הקשיים והמגבלות שהציבה מגיפת הקורונה, במועצה המשיכו לעבוד במרץ על בנייתו של המרכז המועצתי במסגרתו שופצו מבנים ישנים שהיו שייכים בעבר למוסד החינוכי והפכו למרכז לוותיקים, מרכז צעירים ויזמות ובית חוגים ומוזיקה.

חברי המליאה ביקרו בבית הספר "עדני הנגב" לחינוך מיוחד שנפתח השנה בקמפוס ושמעו על חזון בית הספר מפיה של אורלי פסל, מנהלת בית הספר. ברית אופיר, מנהלת מרכז הצעירים ערכה למשתתפים סיור במרכז הצעירים והיזמות שייפתח בתקופה הקרובה ואמרה: "מרכז הצעירים והיזמות הוא חלום שהפך למציאות לאחר עבודה קשה של גורמים רבים. המקום הוא בשורה אמיתית עבור צעירי ויזמי המועצה שיש להם בית מדהים שכולו שלהם" אמרה ברית אופיר, מנהלת מרכז הצעירים. בהמשך ביקרו חברי המליאה בבית המוזיקה והחוגים שנפתח השנה במה שהיה בעבר "הבית הירוק" ב"מבואות הנגב" וצפו על מגרש האתלטיקה המשופץ ומגרש החנייה הגדול שנבנה לצידו.

המליאה התכנסה לדיון לאור החשיבות שבאישור התקציב השנתי לפעילות המועצה בשנה הקרובה. הישיבה התקיימה באישור משרדי הפנים והבריאות ותחת הנחיות קפדניות של משרד הבריאות.