דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

לארז שנקר, מאמן טניס בכיר, שמאמן שחקני טניס בבית קמה, שובל, משמר הנגב, להב וגבעות בר ב-4 השנים האחרונות, הצליח להגשים חלום: פתיחת קבוצת טניס של המועצה האזורית בני שמעון בליגה למקומות עבודה. כבר בשנת ההשתתפות הראשונה זכתה הקבוע במקום הראשון!

כדי להשתתף בליגה למקומות עבודה יש צורך ב-4 חברים בקבוצה והשנה סוף כל סוף הצלחנו לארגן קבוצה המורכבת מהשחקנים הבאים: ארז שנקר, יאיר מורנו, תושב דביר, חנה רוטבלט, מנהלת גני הילדים במועצה וקרלוס ברסלו תושב משמר הנגב.

משחקי הליגה, בה משתתפות הקבוצות של בנק הפועלים, בית הלוחם, טבע-טק, קמ"ג, מכתשים, סורוקה ובזק, התקיימו החל מתחילת השנה בימי שישי במרכז הטניס בבאר שבע. בכל שבוע התקיימו שני משחקי יחידים ומשחק זוגות במאבק הקבוצות על המקומות הראשונים. לאחר הפסח גם נפתח טורניר יחידים פתוח.

ביום שישי, 8.6.18, התקיים טקס חלוקת הגביעים ואנו נרגשים לבשר שקבוצת בני שמעון הגיעה למקום ראשון עם 16 נקודות לפני הקבוצה ממכתשים שזכתה ל-14 נקודות ולקבוצה מקמ"ג שהשיגה 13 נקודות. חנה רוטבלט זכתה במקום הראשון בקטגוריית נשים בתחרות היחידים וארז שנקר הגיע למקום השלישי.

ארז שנקר, המאמן: "מאז שהתחלנו להשתתף בליגה, הפסדנו רק את המשחק הראשון ולאחר מכן ניצחנו את כל המשחקים! אני שמח שהתעקשתי לפתוח קבוצה ולא ויתרתי. 'לפעמים חלומות מתגשמים'. אני פונה לכל הטניסאים עובדי המועצה או תושבי המועצה להצטרף לקבוצה המנצחת הזאת כבר בשנה הקרובה!".