דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900
ביום שני, 29.11.2021, התקיים טקס חתימת מעבר בסיסי המודיעין של צה"ל. חתימת ההסכם מהווה את נקודת המעבר מהצהרות למעשים ואת התחייבות צה"ל למעבר. ניר זמיר, ראש המועצה, השתתף בטקס, ביחד עם ראשי רשויות אחרים באזור. מוקדם יותר באותו יום נפגש ניר עם מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל, ינקי קווינט לדיון בנושאים שונים, ביניהם הפרוייקטים שהמועצה מקדמת ותהליך שיוך הדירות בקיבוצים.
ניר זמיר, ראש המועצה: "החתימה התקיימה באופן כל כך סימבולי בכ"ט בנובמבר, יום קבלת ההחלטה על הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל לפני 74 שנים, ויש בה הישג היסטורי לנגב שיביא לשיגשוג האזור כולו. זהו פרויקט לאומי וציוני מהמעלה הראשונה ואני מברך על החלטת הממשלה וצה"ל על היותם חלק מהחזון להתפתחות, יצירת שפע של הזדמנויות חדשות לתושבינו וחיזוק הנגב. אנו בבני שמעון לוקחים חלק פעיל בעבודה מול מנהלת מעבר הבסיסים לנגב ומוכנים תמיד לסייע ככל שנדרש לכך".
בפגישה עם מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל, ינקי קווינט, הוצגו בפניו הפרויקטים שמקדמת המועצה ביניהם אזור התעשייה החקלאי "קמה" אשר עבודות הפיתוח שלו בעיצומן בימים אלו, הפארק המוטורי בחצרים ואזור התעשייה הלוגיסטי ליד נבטים אשר הקמתו תביא לתנופה אדירה באזור. ניר ביקש לקדם גם את מהלך שיוך הדירות בקיבוצים.
ניר: "בסיום הפגישה המצוינת הודיתי לינקי ולאנשיו על המחויבות לפיתוח האזור. אני מאמין גדול בקשרים אישיים. אין לי ספק שבעקבות הפגישה היום נראה התקדמות משמעותית בעבודה מול רמ"י".