דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

ביום רביעי, 4.9.2019, התקיים במפעל דולב שבקיבוץ דביר פורום מנכ"לי המפעלים לאחר הפסקה ארוכה. ניר זמיר, ראש המועצה, החליט לחדש את הפורום שפעל בעבר ובו חברים מנכ"לי המפעלים הפועלים בתחומי המועצה. "חשוב למועצה לייצר שיתופים וקשרים בין הדיסציפלינות השונות, תעשייה, עסקים קטנים, אקדמיה, חינוך, יזמים וכדומה, לטובת האזור" אמר ניר בתחילת המפגש. "המטרה שלי היא לסייע לכם לייצג את האינטרסים שלכם למול גופים ממשלתיים מורכבים, אבל גם לחדד את שיתופי הפעולה ברחבי המועצה, לחזק ולהגדיל אותם".

בפגישה השתתפו נציגים ממפעלים מובילים במועצה כפוליביד, נגב אקולוגיה, מעדני בשר השוקת, דולב, סולב, קמהדע ואמבר, נציג התאחדות התעשיינים, דרור קראווני, מנהל בני שמעון ייזום ופיתוח, החברה הכלכלית של המועצה, טלי לוין, מנהלת "מעברים נגב צפוני" וחדוה גבריאל, מנהלת מועדון העסקים של המועצה.

חיים אורון (ג'ומס) יו"ר דולב וסלסו המר, מנכ"ל דולב הציגו את המפעל הוותיק שנוסד בשנת 1976, המייצר מוצרי פלסטיק בהזרקה והובילו את חברי הפורום לסיור במפעל שלאחריו שמעו סקירה מקיפה על פיתוח אזורי התעשייה, התעסוקה והתיירות בתחום המועצה מפיו של דרור קראווני. לסיום עינת זינגר, מנהלת הפורום החברתי-כלכלי בהתאחדות התעשיינים הרצתה על פעילות צוות המשימה להגברת הפריון בישראל וקראה לחברי הפורום להצטרף.

"האתגר שלנו הוא להביא את הפיתוח, המחקר וההנהלה לכאן. זה יהיה הביטוי להצלחה שלנו" אמר ניר. "היזמות אדירה וחשוב לנו שתדעו מה קורה באזור ובמרחב. יקרו שינויים דרמטיים במרחב. מהפיכה אמיתית. אנחנו, ראשי הרשויות צריכים להיות אקטיביים ולזהות את ההזדמנויות שנפתחות".