דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

בחודשים האחרונים, לצד המפגשים ביישובים עם התושבים וההנהלות, ולצד פגישות שוטפות עם יזמים, בעלי עסקים ותעשיינים במועצה, מקיים ניר זמיר, ראש המועצה, סיורים מקצועיים במפעלים, באזורי התעסוקה, המסחר והחקלאות ברחבי המועצה. הסיורים מתקיימים בליווי אנשי החברה הכלכלית לייזום ופיתוח של המועצה- מנכ"ל החברה מר דרור קרואני, ומנהל פיתוח ופרויקטים בחברה מר ערן אמזלג.

מטרת הסיורים להתרשם מהעשייה במפעלים, לסייע במתן מענה לצרכי המפעלים מול המועצה, לבחון את פוטנציאל ההתרחבות, ההזדמנויות העסקיות, שיתופי הפעולה המרחביים, היצע התעסוקה, ומעורבות המפעלים בחברה ובקהילה ואף אפשרות לחיבורים ופרויקטים במערכות החינוך במועצה.

ביום שלישי, 13.8.2019, ביקר ניר במפעל קמהדע שבבית קמה. לביקור זה קדמו ביקורים במפעלים "נטפים" ו"חוחובה" שבחצרים, מפעל "פוליביד" במשמר הנגב, "תשלובת שוקת" בלהב, מפעל "דולב" בדביר, מתחם המעבדה החקלאית "גילת" והמעבדה לשירותי שדה, מכון וולקני ומרכז "מולכו" לחקלאות שבצומת גילת, מרכז מזון דבירה-"אמבר".

בביקורו במפעלים שמע ראש המועצה על העשייה המרובה, תנופת הפיתוח והפעילות העסקית הבינלאומית (המרשימה!) בהם מעורבים המפעלים שלנו, וגם על החזון, הציונות והערכים שמניעים את המפעלים, התעשייה והעשייה.

ניר בירך את המפעלים על פעילותם הענפה, על תרומתם לפיתוח הכלכלה והאזור, על קידום מקומות תעסוקה והזדמנויות נלוות, וזאת לצד התחייבות אישית שלו ושל אנשי המועצה לסייע ולתמוך במפעלים ובחברות שמעוניינות לפעול ולהתפתח ברחבי המועצה.

ערן אמזלג