דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

ניר זמיר, ראש המועצה: חיים ב"שגרת קורונה"

בשבוע האחרון התגלו במועצה 2 חולות קורונה. עובדות ששהו במחציתן יצאו לבידוד תוך שהן ממשיכות בעבודתן מהבית. על פי הנחיות משרד הבריאות, אגף הכספים במועצה, הכולל את הגבייה, הפסיק לקבל קהל במועצה למשך שבוע, אבל עדיין ממשיך לשרת את התושבים בכל האמצעים האחרים: בדיגיטל, במייל ובטלפון.

אירוע זה, והעלייה הגדולה במספר חולי הקורונה בישראל מזכירים ומדגישים לנו כי למרות המאמצים שהושקעו, ולמרות התקוות שבקיץ תהיה הקלה בהדבקה, וירוס הקורונה עדיין כאן איתנו ואנחנו צריכים ללמוד לחיות את "שגרת הקורונה".

שנת הלימודים הסתיימה והשבוע החל לפעול "בית הספר של החופש הגדול" ביישובי המועצה. אני רוצה להודות למערכות החינוך ביישובים ולעובדי אגף החינוך על התארגנות מהירה ומוצלחת בהפעלת מסגרות הקיץ, שזכו השנה לשיא של נרשמים. בקיץ הזה, בשונה מבעבר, תפעיל המועצה גם חוגים לתושבי המועצה, הכל בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

כדי שנוכל להמשיך בשגרת חיינו בצל הנגיף: בעבודה, בפרנסה, בלימודים ובחופשת הקיץ, ולהימנע מהצורך בסגר, מקומי או ארצי, אנחנו צריכים להיות זהירים ולשמור על עצמנו ועל הקרובים לנו, במיוחד אלו הנמצאים באוכלוסיות בסיכון ולהקפיד תמיד על הכללים: עטיית מסיכה, שמירה על ריחוק פיזי והקפדה על היגיינה. כל אחד ואחד מאיתנו צריך לגלות אחריות ולשמור על עצמו וכך, ביחד, נוכל לשמור על עצמנו.

שומרים על עצמנו, שומרים על כולנו!

אני מאחל לכולנו קיץ שמח וחופשה מהנה

ניר זמיר,

ראש המועצה