דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

סיבים אופטיים במושבי יחדיובימים אלו החלו עבודות לפריסת סיבים אופטיים בשלושת מושבי יחדיו, ברוש, תדהר ותאשור. הסיבים האופטיים ישפרו באופן משמעותי את מהירות
האינטרנט במושבים, לרווחת התושבים. פריסת הסיבים תתבצע לאחר פעילות מאומצת שערכה כשנה לשכנע את חברות הסיבים ובעזרתו של שר התקשורת, יועז הנדל שמשרדו יזם מכרזי תמרוץ לחברות הסיבים שאפשרו פריסה גם ביישובים קטנים בדרום הארץ.

הפריסה שהחלה בימים האחרונים תימשך כמה חודשים: ראשית ייפרסו הקווים הראשיים, לאחר מכן ייפרסו הסיבים עד לארונות התקשורת האיזוריים ("פילרים"), ולאחר מכן ע"פ רצון של כל תושב הסיבים ייפרסו עד לביתו הפרטי כולל חיבור לספק ע"פ בחירתו של כל אדם.

בחודשים הבאים יקבלו תושבי המושבים הצעות מסודרות של החברה הפורסת לחיבור הבתים הפרטיים. היות והוט כבר יהיו
בשטח, ייתכן שחיבור אליהם יהיה מהיר יותר. עם זאת, מי שיבחר להתחבר עם חברה אחרת יוכל להמתין שה"פילר" שלו יהיה מחובר ואז יזמין שירות אינטרנט ע"פ מה שמתאפשר בשוק זה.

במקרה של תקלות אינטרנט או תקשורת יש לפנות ישירות לספק האינטרנט הפרטי של כל בית, ולדווח להם גם שבאזור מתקיימות עבודות לפריסת סיבים אופטיים. בנוסף, בחודשים אלו העבודות כוללות פתיחת בורות תקשורת. הבטיחות של העבודות באחריות החברה הפורסת ועם זאת אנו מבקשים לשים לב ובמקרה
שנתקלים בבעיה בטיחותית לפנות אל מוקד המועצה בטלפון 08-6257900