דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

תושבים יקרים, בימים האחרונים אנו עדים להתפרצות חריגה של קורונה במועצה. נכון לבוקר זה, במועצה 22 חולים ביישובים ברוש, גבעות בר, דביר, להב ושובל. אנו קוראים לכל מי שחש שיש סיכוי כלשהו שנחשף או היה קרוב לאחד ממעגלי ההדבקה – לצאת ולהיבדק. ניתן להיבדק בכל אחת מהנקודות המפורטות בפורטל החירום הלאומי (מעבר הקלקה על הקישור מעבירה לפורטל החירום הלאומי). ניידות דיגום מיוחדות של פיקוד העורף יגיעו ליישובים בהם התחלואה גבוהה. אנו ממשיכים לקרוא לכל מי שטרם התחסן לעשות זאת במהרה. אנו חוזרים ומדגישים את הצורך ליידע את צח"י היישוב בכל עניין הקשור בבידוד או מחלה. אנו מבינים היטב את המורכבות והקושי בחזרה אחורה, וקוראים לכל מי שחש צורך בתמיכה נפשית להיות בקשר עם השירות הפסיכולוגי החינוכי, מרכז החוסן או העו"ס היישובי. שימרו על ההנחיות, הקפידו על בידוד ועל מסכה במקומות סגורים. מוקד המועצה זמין לשירותכם 24 שעות 9967*/ 08-6257900

הקורונה עדיין איתנו ולא מרפה. גבעות בר הצטרפה השבוע לרשימת היישובים האדומים במדינה.  נכון לבוקר זה, יום חמישי, 15.7.2021, יש במועצה בסך הכל 51 חולים מהיישובים גבעות בר, להב, דביר, תדהר, שובל ובית קמה.

משרד הבריאות אישר קיצור בידוד ל-7 ימים לאחר שתי בדיקות שליליות וללא צורך לחכות לאישור ממשרד הבריאות. אנא, נהגו באחריות- ניתן לצאת מהבידוד רק לאחר קבלת תוצאה שלילית שנייה.

אנו קוראים לכל מי שחש שיש סיכוי כלשהו שנחשף או היה קרוב לאחד ממעגלי ההדבקה – לצאת ולהיבדק. ניתן להיבדק בכל אחת מהנקודות המפורטות בפורטל החירום הלאומי (מעבר הקלקה על הקישור מעבירה לפורטל החירום הלאומי).

אם עדיין לא התחסנתם ואתם בגילאים המתאימים – עשו זאת במהרה.

אם נכנסתם לבידוד או חליתם, חשוב שתיידעו את צח"י היישוב.

אנו מודעים לקושי, ולמורכבות שבחזרה לאחור ומזמינים את כל מי שחש צורך בתמיכה נפשית להיות בקשר עם השירות הפסיכולוגי החינוכי, מרכז החוסן או העו"ס היישובי.
שימרו על ההנחיות, הקפידו על בידוד ומסכה במקומות סגורים.

מוקד המועצה זמין לשירותכם 24 שעות
9967*/ 08-6257900