דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

בשבועות האחרונים אנו עדים להתפרצות זן הדלתא של נגיף הקורונה בישראל ועלייה חדה בשיעור המאומתים. נכון לבוקר יום שלישי, 20.7.2021, ברחבי המועצה 40 חולים פעילים, כולם עם תסמינים קלים, מרביתם ילדים ובני נוער ומיעוטם מבוגרים. במועצה ובישובים אנו עושים כל מאמץ כדי לקיים שגרת חיים של לב הקיץ לצד ההתפרצות, להתמודד עם מעגלי הבידוד שגוזר כל מקרה לגופו ולהימנע ככל הניתן מהגבלות על הציבור כולו. כדי להמשיך ולאפשר זאת, אנו חוזרים ומבקשים כי כל מי שבא במגע עם מאומת או חושד שנחשף ייבדק לקורונה. עקב העומס הארצי, לא יגיעו בתקופה הקרובה ניידות בידוק ליישובי המועצה. ניתן להיבדק במתחמי הדיגום של פיקוד העורף שמיקומם מפורסם באתר החירום הלאומי, או לקבוע תור לבדיקה בקופות החולים. אנא, המשיכו לגלות אחריות אישית בהקפדה על הכללים - עטיית מסכה במבנה סגור או בעת התקהלות וצפיפות, ושמירה קפדנית על הנחיות הבידוד לאחר שיבה מחו"ל או במקרה של חשיפה לחולה מאומת. מידע ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר פיקוד העורף >>> קישור לאתר פיקוד העורף (אתר חיצוני) בברכת בריאות לכולם, דוברות וצוות בריאות הציבור המועצתי.הבוקר יום חמישי, 29.7.2021, ברחבי המועצה 45 חולים פעילים, מחציתם ילדים ובני נוער ומחציתם בוגרים.

החל מהיום ניכנסו לתוקפן הנחיות קורונה חדשות הכוללות את התו הירוק אשר יכול במתחמים מעל 100 אנשים ויכלול: אירועי תרבות וספורט, מלונות ואטרקציות תיירותיות, חדרי כושר ואולמות סטודיו, מסעדות, ברים, בתי קפה, חדרי אוכל וכנסים ובתי תפילה

במועצה ובישובים אנו עושים כל מאמץ כדי לקיים שגרת חיים של לב הקיץ לצד ההתפרצות, להתמודד עם מעגלי הבידוד שגוזר כל מקרה לגופו ולהימנע ככל הניתן מהגבלות על הציבור כולו.

כדי להמשיך ולאפשר זאת, אנו חוזרים ומבקשים כי כל מי שבא במגע עם מאומת או חושד שנחשף ייבדק לקורונה.

אנא, המשיכו לגלות אחריות אישית בהקפדה על הכללים –
עטיית מסכה במבנה סגור או בעת התקהלות וצפיפות, ושמירה קפדנית על הנחיות הבידוד לאחר שיבה מחו"ל או במקרה של חשיפה לחולה מאומת.

מידע ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר פיקוד העורף >>> קישור לאתר פיקוד העורף (אתר חיצוני)

בברכת בריאות לכולם,
דוברות וצוות בריאות הציבור המועצתי.