מוקד המועצה: 08-6257900

אנשי צוות חינוך חברתי קהילתי, מדריכים, תנועות נוער ומנהלי חינוך חברתי קהילתי

כמה מרגש לקרוא שמבואות הנגב זוכה בפרס ביה"ס האפקטיבי ביותר ומורין קיבלו מענק של 8,400 שקלים. כל הכבוד!! בהחלט ראוי ומחמם את הלב.

הדבר הראשון שעלה במוחי לאחר שקראתי את הידיעה הוא אתם: מנהלים רכזים ומדריכים יקרים.. לכם (לו רק יכולתי, ובשמחה) הייתי מעניקה, לכל אחד ואחת מכם, 8,400 שקלים מענק על העבודה המסורה והערכית שבחרתם לעשות, על המסרים והערכים שאתם מקדמים בעבודתכם על ידי מעשים ואקטיביזם כמו פעולות לקבלת האחר והשונה, עידוד לשנת שירות, ולשירות צבאי ואזרחי וסיוע וליווי ילדים ונוער למניעת נשירה.

כל אחת ואחד בדרכו שלו פוגש את הנער/ה ילד/ה, מלווה אותו החל מכתה א' ועד לשאלות המשמעויות בתחומי הזהות, ההבנה של האתגרים והשסעים בחברה הישראלית וכמובן, לקראת היציאה לשנת שירות ושירות משמעותי.

אז חינוך חברתי יקר היו חלק מהתודה ומהערכה של פרס חשוב זה. החינוך בבני שמעון יחודי. חינוך משולב בין החברתי לחינוך הפורמלי, הבסיס לחינוך הערכי מושתת ברצף חינוכי יחודי, שלכם יקרים יש חלק מאוד משמעותי.

אני רוצה להודות לכם על החופשה המצויינת שילדינו חוו, חופשה שכללה הרבה בהנאה לצד דגשים וכל זאת תוך שימת לב לנושאי הביטחון והבטיחות של ילדינו. עשייה חברתית מרובה במהלך החופשה מראה לכל עם ישראל שאפשר גם אחרת. אפשר לשלב מעורבות חברתית והתנדבות לצד בילויים וכיף..

בימים אלו הצוותים יוצאים לחופשה וזה הזמן להודות לכולכם. תיהנו ותצברו כוחות.

אנחנו נפגשים ב-1.9 לפתיחת מערכות מחודשת כאשר הקבוצות עולות כיתה וכך גם העשייה והמטרות החינוכיות שלהם כקבוצה עולות שלב, דבר המעלה את המוטיבציה שלנו, אנשי החינוך החברתי, לקלוט את ילדכם לתהליכי התחדשות וצמיחה!

 שתהיה שנה טובה והמשך חופשת קיץ נפלאה לכולם

עפרה שיר לביא

מנהלת המחלקה לחינוך חברתי

בני שמעון