דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

ביום, יום רביעי, 6.1.2020, התקיימה פגישת זום בין נציגי נבטים, עומר אבו רקייק, ראש מועצת תל שבי, ניר זמיר, ראש המועצה ובכירי המועצה. הפגישה עסקה ביחסים בין שני היישובים השכנים ובמהלכה הציגו נציגי המושב, יניב יפת, ראש הוועד המוניציפלי וירון קדוש, מנהל הקהילה, רשימה ארוכה של אירועים בטחוניים מהם סבלו תושבי נבטים בשנה האחרונה וביקשו מאבו רקייק לטפל בכך לטובת שיפור איכות החיים של תושבי שני היישובים ושיפור ביחסי השכנות ביניהם.

"אני לא מקנא במה שאתם עוברים וגם אנחנו סובלים מכך" אמר אבו רקייק. "זהו תהליך ארוך שדורש שילוב של אכיפה וחינוך". אבו רקייק ביקש את המצגת כדי להציגה בפני מליאת מועצת תל שבע. "אני אעשה את המכסימום כדי שלא תיפגעו וכדי שנוכל לקדם את הקשרים בין התושבים בשני היישובים. השנה עונת היריות עברה ללא יריות, לאחר שהחתמתי את המשפחות. צריך הרבה מאד אכיפה והרבה מאד חינוך והסברה. יש לנו גם הרבה רעיונות שאפשר לקדם כדי להפגיש בין התושבים משני היישובים ולקרב בין האנשים".

ניר זמיר, ראש המועצה: "אני מברך על הפגישה. אני מאמין בשיתופי פעולה והיכרות בין התושבים ואנחנו נעשה הכל כדי לקדם פעילויות של היכרות ושיתוף פעולה שאני מאמין שיקדמו יחסי שכנות טובה בין היישובים".