מוקד המועצה: 08-6257900

יו”ר רשות החדשנות, ד”ר עמי אפלבאום ובכירי הרשות ביקרו ביום חמישי, 13.8.2020, בחממת INNEGEV שבפארק התעסוקה "עידן הנגב" חממת INNEGEV היא אחת משלוש החממות שזכו לפני כחצי שנה במכרז הענק של רשות החדשנות, והיא מהווה שילוב כוחות בין המועצה והמפעלים סודהסטרים, נטפים, קיבוץ חצרים, מפעלי ראבל ודולב, מכללת “סמי שמעון”, אוניברסיטת בן גוריון וקרן ההשקעות אלפא קפיטל.

אייל גינזבורג, מנכ”ל החממה, הציג את הפעילות הענפה של החממה וציין כי בחצי השנה האחרונה, למרות מגבלות הקורונה, טופלו ונבחנו יותר מ-120 טכנולוגיות שונות ובכוונתם להשקיע ב-30 חברות בחמש השנים הקרובות. גינזברג ציין כי החממה בוחנת לעומק שיתוף פעולה עם ארבעה סטארט-אפים מבטיחים ומתמקדת בארבעה תחומי פעילות מרכזיים: חקלאות, פודטק, תעשייה 4.0 וקלינטק והוסיף כי  החממה החלה בשיתופי פעולה עם אוניברסיטת בן גוריון ויוזמות נוספות מעולם האקדמיה.

אלי בן סימון,  יו"ר החממה, אמר כי השותפים של החממה מהתעשייה כבר השקיעו יותר מ-700 אלף שקלים בפעילות החממה. ד”ר עמי אפלבאום אמר כי הרשות שמחה על ההשקעה בחממת “אינגב” שכן מדובר באזור בעל פוטנציאל עצום המשווע לצמיחה טכנולוגית.

דרור קרואני, מנכ"ל החברה הכלכלית, אמר בשמו של ניר זמיר,ראש המועצה,  כי המועצה תעשה כל שנדרש כדי לסייע ולהבטיח את הצלחת החממה ולקדם את החדשנות והיצירתיות במפעלי התעשייה בנגב המשוועים לפתרונות מתקדמים בעבודתם היומיומית.