מוקד המועצה: 08-6257900

שבועות של תודה

"לפני הכל, לפני הברכות לחג, אני רוצה לומר תודה לכולכם" אמר ניר זמיר, ראש המועצה, בפתח ארוחת שבועות שהתקיימה הבוקר, יום רביעי, 27.5.2020, בבית המועצה. "נדרשנו לעמוד ב-3 אתגרים מתנגשים: לשמור על העובדים, לדאוג לתושבים ולשמור על חוסנה של המועצה ביום שאחרי. זה היה אתגר מורכב אבל אני חושב שהצלחנו בו בזכותכם, עובדים שתמיד מתייצבים ומתנדבים בכל מצב חירום, מי מבית המועצה ומי מביתו ועל כך מגיעה לכם מלוא התודה וההערכה.

מתחילת המשבר עשינו מאמצים להיות פרו אקטיביים ולצפות את הנולד. עוד בתחילת מרץ קיימנו מליאת מועצה ראשונה בארץ באמצעות הזום. החזרו לתושבים כספים כבר מאמצע מרץ. עזרנו לעסקים הקטנים ולוותיקים שנזקקו לסיוע.

בתחילת המשבר אמרתי שלא יהיה במועצה אדם אחד ללא אוכל או תרופות ודאגנו שלא יישאר אף אחד לבד ללא סיוע ולהערכתי הצלחנו בכך. את כל זה לא היינו יכולים לעשות בלעדיכם, העובדים, וללא העזרה ושיתוף הפעולה ההדוק עם הנהגות היישובים וצוותי הצח"י שתפקדו באופן יוצא מן הכלל. מנהיגות ומועצה נבחנות בשעת משבר. עמדנו בהם בצורה יפה ומכובדת, ועל כך אני אומר תודה.

ועכשיו, כשאנחנו עומדים בפני חזרה לשגרה של קורונה, שתהיה שונה מהשגרה שהיינו רגילים לה, אנחנו צריכים לראות מה אנחנו מפיקים לטובה מהמשבר והשינויים שהוא מביא. אנחנו צריכים ללמוד לעבוד דיגיטלית יותר, ללמוד לנצל את הכלים שלמדנו להכיר. אנחנו מסיימים עכשיו תהליך של שינוי המבנה הארגוני ובכוונתנו לשים דגש על אסטרטגיה וחדשנות. לעסוק בשיפור וקידמה ולא רק בשוטף. בקרוב נתחיל בקרוב לעסוק גם בתהליך אסטרטגי רחב בו נרענן את חזון המועצה ואת מטרותיה בשיתוף עם הנהגות היישובים ותושבי המועצה.

אני מאחל לכולכם חג שמח והרבה בריאות.

אני גאה בכם – תהיו גם אתם גאים בעצמכם!