דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

מזמן לא עדכנו מה קורה עם שביל בני שמעון! אז האמת? לא מעט!

התחלנו ללכת על השביל, סיימנו עם פריצת שלושת המסלולים, שביל החקלאות, שביל ההתיישבות ושביל הסביבה והתחלנו לעבוד על שביל השותפות עם לקיה ורהט. בחנוכה יצאנו לטיולי ילדים על שביל הסביבה בשיתוף מרכז היער בג'ו אלון.

בימים אלו אנחנו מתחילים להתכונן לסימון פיזי של השבילים בסימון בני שמעוני ויוצאים לטיולי חידוד אחרונים בשטח. הסימון הראשון יתחיל משביל החקלאות הנמשך משומריה עד מושבי ברוש, תדהר ותאשור.

בפסח נצא לטיולי חג על שביל החקלאות עם חברות הילדים ובתחילת אפריל יתקיים טיול ופעילות של סבים.ות נכדים.ות על שביל בני שמעון (באזור יער דבירה)

בעדכון הקודם סיפרנו על הפרויקטים היישובים לאורך השביל, שהיו בתחילת דרכם. בינתיים חלק מהפרוייקטים כבר הסתיימו וחלקם, כמו שבילי הליכה יישוביים בנבטים, הגבעה הראשונה ומסלול החושים במשמר הנגב, שביל סובב יישוב בשומריה ואחרים בשלבי עשייה.

לצערנו, בעקבות העומס בתקופה האחרונה, חלק מצוותי היישובים זקוקים לסיוע וגיבוש מחדש ואנחנו לגמרי על זה!

אם שכחתם בינתיים מה זה השביל? שביל בני שמעון הוא  פרויקט מועצתי מוביל שנולד מתוך ההאקתון שערכה המועצה לפני כשנה וחצי: שביל המחבר – פיזית וקהילתית – את יישובי המועצה ותושביה, וישמש מקור לגאווה מקומית וחלון ראווה דרכו ניתן לראות את מה שטוב, יפה, מאתגר, מעניין ומיוחד בחלקת האלוהים, הלא כל כך קטנה, שלנו.

לסיום, אם תראו תמונות מהשביל, אנשים צועדים, מסורות שמתחילות ופרויקטים יישובים שממשיכים להתפתח,

מוזמנים לפרגן, לקחת חלק, להציע רעיונות ולהיות חלק מצוותי שביל בני שמעון- השביליסטים.

נמשיך ונעדכן, ויאללה, צאו לטייל!

צוות שביל בני שמעון

ליצירת קשר ושאלות נוספות על השביל, מוזמנים להרים טלפון, או מייל –

טל שם טוב, 0502052365, tal@bns.org.il

#שביל_בני_שמעון