מוקד המועצה: 08-6257900

שגיא סהר מגבעות בר הוא אלוף ישראל בבדמינטון לשחקנים עד גיל 11. שגיא ניצח 3 משחקים קשים בשלב הבתים. במשחק חצי הגמר ניצח את עידן אשכנזי ממועדון יהוד ב-3 מערכות. במשחק ניצח את דותן שרגא ממכבי לוד בשתי מערכות בלבד.

אליפות ישראל בבדמינטון לנוער התקיימה בסוף השבוע האחרון, בימים חמישי-שבת, 20-22.2.2020 התקיימה בחצור ובמודיעין, לסירוגין.

בתחרות השתתפו מיטב שחקני הנוער של ישראל. את בני שמעון ייצגה משלחת מכובדת שכללה את שגיא סהר (גבעות בר), גיל גומל (בית קמה), גלעד גל (בית קמה), עילי מגן (בית קמה), יובל רוסומחו (גבעות בר), איתי אלבז (גבעות בר), עמית חראפונסקי (גבעות בר), עומר אוסורוביץ' (בית קמה), צליל גומל (בית קמה) וניר סגל (בית קמה). נועם חליוא נפצע לפני התחרות אך בכל זאת הצטרף  כדי ללוות ולעודד את חבריו במהלך התחרות.

ניר שדה וגלעד סילבסטר מאמני נבחרת הבדמינטון של בני שמעון: "לא היה לנו ספק שיהיו לנו הישגים כי הדרך שלנו נכונה והשחקנים משקיעים! שגיא החל אצלנו בגיל צעיר והוכיח רצינות והתמדה ולכן הוא זכה בתואר. מגיע לו ואנחנו גאים בו"

גם השחקנים האחרים מבני שמעון הגיעו להישגים לא מבוטלים בתחרות. שיר גומל הגיע לרבע הגמר לגילאי 15 ביחידים וגם במשחקי הזוגות, ביחד עם עילי מגן. איתי אלבז וניר סגל העפילו לרבע הגמר במשחקי זוגות עד גיל 19.

גלעד סילבסטר "שחקנינו הוכיחו שוב על המגרש נחישות ואמונה בעצמם. האליפות וההישגים הראו לנו שאנחנו בדרך הנכונה"

גלעד סילבסטר