דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900
פגישת ניר זמיר, ראש המועצה ושר הבטחון, בני גנץביום שלישי, 2.11.2021, השתתף ניר זמיר, ראש המועצה, וראשי רשויות נוספים בדרום בפגישה בהובלת רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר שבע, עם שר הביטחון בני גנץ וסגן השר אלון שוסטר. בפגישה שהתקיימה בעיריית באר שבע השתתף גם מפקד פיקוד הדרום אלוף אליעזר טולדנו.
המפגש התמקד באתגרי הנגב, בצורך בשילוב בין זרועות הביטחון והדרג הממשלתי ובצורך האקוטי בהמשך עבודת מערכת הביטחון והשב"כ יחד למניעת פשיעה וגם לסיוע וחיזוק הקשר עם הקהילה.

ניר זמיר: "בפגישה הודיתי לשר הביטחון וסגנו על הביקור החשוב באזורינו והזכרתי כי משך תקופה ארוכה פועלות הרשויות ללא תקציב מסודר מצד המדינה, וכי יש לטפל בכך מיידית על מנת שנוכל להמשיך ולקדם תכניות עבודה עבור תושבינו.
כמו כן, ביקשתי מהשר לקדם, לבנות ולהציג תכניות ארוכות טווח לנגב בכל הנוגע לביטחון התושבים, החינוך והכלכלה לאחר שנים בהן בלטו אלה בהעדרן.
בני שמעון מובילה בשיתופי פעולה אזוריים- כלכליים, חברתיים ועוד שהם, כך אני מאמין, המפתח לעתיד שלנו כאן בנגב. גם כאן ביקשתי מהשר וסגנו לסייע- בהקלה ובפתיחה של חסמים בירוקרטיים בכל הנוגע לפיתוח אזורי תעסוקה בבני שמעון. ככל שהמדינה תסייע לנו בכך, כך נוכל לפתח את האזור לרווחת תושבי בני שמעון והסביבה כולה. לצד זאת, ולאור הניסיון של השנתיים האחרונות בהתמודדות הרשויות עם משבר הקורונה, קראתי לחיזוק את כוחן וסמכותן של הרשויות המקומיות בעבודה מול התושבים. אני מאמין כי ככל שנראה סמכויות רחבות יותר של הרשויות, כך יראה האזרח פחות בירוקרטיה ושביעות רצון גבוהה יותר מהשירותים להם הוא זקוק".