מוקד המועצה: 08-6257900

 

השבוע חנכנו  לראשונה  מועדון הנוער הנייד של המועצה  "שמעון בלילות". הטנדר המועצתי והעגלה הגדולה התמקם לו בין אולם הספורט למועדון הוותיקים בברוש ובין השעות 21:00 ל-02:00. האווירה הייתה מדהימה! מוזיקה טובה, משחקים, פינות ישיבה ובעיקר הרבה שיחות משמעותיות עם הנוער.

"שמעון בלילות" הוא מועדון נוער נייד, המגיע ליישוב בשעות הלילה ונותן מענה משמעותי לבני הנוער, מקום להיות בו, להתחבר, לפעול, לשוחח ולהתחבר לדמות משמעותית. צוות המועדון מורכב מ-2 מדריכי נוער מנוסים בשיתוף עם הצוות החינוכי היישובי והמועצתי.

הקיץ אנחנו מפעילים את "שמעון בלילות" במושבי יחדיו, כפיילוט, בשילוב הדוק עם אגף החינוך במועצה וביישוב. המועדון הנייד הוא חלק ממערך הפעילויות שנבנה עבור הנוער במושבים לקיץ זה. המועדון יעבוד כ-3 פעמים בשבוע ויעבור בין המושבים, בהתאם ללוח זמנים מסודר ומפורסם מראש.

זאת הזדמנות מצוינת לומר המון תודה לשותפים המקסימים שעזרו ותמכו מכל הלב ואתנו לאורך כל הדרך: המחלקה המוניציפלית בראשות תמר אליהו, דודי אברג'יל, מנהל מחלקת אחזקה, שעוזר בכל רגע שרק צריך, דוד פרייברג, רכז הבטיחות וכמובן המחלקה לחינוך חברתי באגף החינוך. בלעדיכם לא יכולנו להגשים את החלום!

טל שם טוב, מנהלת בטחון קהילתי-ישובי, מחלקת יישובים