דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

תודה מכל הלב לצוותי החינוך"אתה מתחיל הכי מהר שלך ולאט לאט אתה מגביר"
בחינוך החברתי עובדים לאורך שנת הלימודים ללא הפסקה ובמרץ רב. ובחופשות מעלים הילוך לעשייה הרבה…. יותר תכנים, יותר פעילויות, יותר יחד, יותר כיף, יותר טיולים וכל כך הרבה יותר משמעות והנאה. ובשנות הקורונה, המאופיינות בשינויים רבים ומתיחת קצות העצבים של ההורים הילדים והצוותים לקצוות חדשים, לכל העשייה הזו מתלווה משמעות גדולה יותר מהרגיל.

מסיבה זו ממש החליטו במועצה ובאגף החינוך דווקא עכשיו לפנק את הצוותים החינוכיים במערכות החינוך השונות: בבתי הספר, בגנים ובמערכות החינוך החברתי. השבוע הענקנו לכל צוותי החינוך החברתי שי להכרה והוקרה בעבודתם הקשה . אמנם השי צנוע, אך הלב רחב ומבקש להודות לכלל הצוותים על העמידה וההתמודדות במציאות המשתנה על האהבה של כל ילד וילדה ועל ההליכה המשותפת בדרך החינוך.

תודה מכל הלב לצוותי החינוךצוותים יקרים, זוהי הזדמנות לעצור לרגע את העשייה האינסופית שלכם ולהגיד תודה. במקצועיות, ברגישות, בהכלה, באהבה, ביצירתיות ובמחוייבות לכל ילד.ה כל נער.ה. אתם הופכים חלום למציאות. תודה על כל יום של עשייה, כל רגע של מחשבה , כל רגע של חיבוק והקשבה, כל פעילות, טיול, שיחה. תודה על כך שבזכותכם.ן יש לילדים.ות והנערים.ות מקום ודמות משמעותיים ומיוחדים שרואים.ות ומעריכים.ות אותם.ן

ביום חמישי, 28.4.2022, נקיים ערב ראשון ומיוחד לכלל צוותי החינוך וההוראה במועצה ערב שכולו בשבילכם. ערב כישלונות מפוארים בו יעלו בזה אחר זה מורות גננות ומדריכים וישתפו אותנו בכשלונות הבלתי נשכחים שלהם ונהנה ממופע של דני רובס והגיטרה.