דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

ביום שני, 16.19.2019, התקיימה תחרות אתלטיקה קלה לבנות ובני כיתות ה'-ו' מבתי הספר היסודיים במועצה: "ניצני הנגב", "יובלי הנגב" ו"נווה במדבר". לראשונה, התקיימה התחרות במגרש האתלטיקה המחודש ב"מבואות הנגב".

התלמידים התחרו במקצועות ריצה, קפיצה וזריקה. התוצאות היו מרשימות. תלמידים רבים הצליחו לשבור את שיאם האישי ואף את שיאי בית הספר. הילדים שהגיעו למקומות הראשונים קיבלו מדליות ותעודות. צוות מורי החנ"ג הדגישו בפני התלמידים את חשיבות ההגינות הספורטיבית והאווירה המכבדת. התלמידים התנהגו למופת וחזרו מרוצים.

בסיכומו של יום בנות ובני "ניצני הנגב" הגיעו למקומות הראשונים. למקום השני הגיעו בני "נווה במדבר" ובנות "יובלי הנגב". למקום השלישי הגיעו בנות "נווה במדבר" ובני "יובלי הנגב".

תלמידי מגמת הספורט ב"מבואות הנגב" עזרו לצוות המורים לשפוט ולקיים את התחרות, ועל כך אנו מודים מאוד לתלמידים, כמו גם למורי החינוך הגופני ב"מבואות הנגב", שפינו לנו את המתקן, ותמכו בקיום התחרות.

את התחרות ארגנה נירית סימון, מורה לחינוך גופני מזה כ-22 שנים ב"נווה במדבר", שדאגה לכל התיאומים בין בתי הספר. לסיכום היום כתבו המורים: "תודה רבה על אירוע מושקע, מאורגן, מקצועי, רציני. כיף להיות חלק. תודה רבה על עבודה מדהימה, ארגון למופת ושיתוף פעולה מלא תוך הקשבה ואכפתיות. אין על צוות חנ"ג של בתי הספר היסודיים בבני שמעון".

נירית סימון: "תודה מיוחדת ליוסי טוביאנה, מנהל אגף תרבות, חוגים וספורט, על התמיכה ומימון התחרות. תודה לדוד חמו, מנהל המתקנים של המועצה, על כל הדאגה לציוד, התעודות, הגביעים והמדליות. תודות לכל מנהלות בתי הספר, שמשתפות פעולה לכל צורך ולאורך כל הדרך. כמובן ללא צוות המורים לחנ"ג מקצועי, מסור, מכיל ואכפתי תחרות זו לא היתה יוצאת לפועל – אלפי תודות לדורית, אירינה, אבישי, נאור, אייל, דניאלה, יובל ונירית!"

נירית סימון, מורה לחינוך גופני, "נווה במדבר"