דלג לתוכן
מוקד המועצה: 08-6257900

מועדון מופ"ת יחדיו

מסגרת יומית הפועלת 5 ימים בשבוע מ- 8:00-13:30. הקשישים נהנים מהסעות למקום, ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, מפעילות חוגית, טיולים והרצאות.

המקום נותן שירות לקשישים תשושים וסיעודיים. בנבטים חברים במרכז היום 22 קשישים. ביחדיו- 27 קשישים.

מנהלת מרכז יום נבטים: דגנית בר משה (צוות: שרה אברהם ופנינה אברהם) – 08-6232160  dganit_bm@walla.co.il

מנהלת מרכז יום יחדיו:  אנני ארז (צוות: שימזל לוי וג’קלין כהן) – 089926039 eannyelian@gmail.com

 

פעילות פורים עם בנות שומריה

שומריה ויחדיו 4פעילות פורים מקסימה, בשיתוף המחלקה לתרבות יהודית, התקיימה היום, יום שלישי, 7/3, בביה"ס בנות בשומריה עם נשים ותיקות מיחדיו ומבאר שבע. בנות ביה"ס קיבלו את פני הוותיקות בקבלת פנים מרגשת ובארוחת בוקר מפנקת.

הוותיקות יצרו יצירות עם בנות כיתות ז'-ח' וחוו פעילות מוזיקלית עם בנות כיתות ד'-ה'. בסוף היום התקיים מופע חגיגי ושמח. האורחות נהנו מיחס חם מחבק ומכבד ועם חיוך גדול ויצירה בתיק חזרו הביתה.

לגלריית התמונות, ליחצו כאן

 

 

מסע ישראלי

מסע ישראלי 4ביום רביעי, 14/12, ביקרו במועדון מופת תלמידי כתה י"א מכרמיאל במסגרת "מסע ישראלי", פרוייקט שבמסגרתו מגיעות מדי שבועיים קבוצות של בני נוער למועדון. בני הנוער שמעו הסברים וסיפורים על העלייה לארץ וההתיישבות במושבים וערכו, ביחד עם הוותיקים, פעילות שעסקה בפער הדורות ובאור שבתוכי, לקראת חג החנוכה המתקרב.

כמו תמיד, המיפגש הבין דורי היה מרתק ומרגש.

לגלריית התמונות, ליחצו כאן

 

 

טיפול באמצעות בעלי חיים

טיפול באמצעות בעלי חיים 1במועדון מופת החלה השבוע פעילות שבועית של טיפול באמצעות בעלי חיים. במהלך הפעילות פגשו הוותיקים בעלי חיים ממינים שונים כמו שרקנים, ארנבות וכלבים. הוותיקים נתנו שמות לחיות, האכילו אותם וליטפו את בעלי החיים והעלו זכרונות על בעלי החיים שהם גידלו לאורך השנים.

לגלריית התמונות, ליחצו כאן